РЕМОНТ

ЗАПЧАСТИНИ

joomla templates
e-mail Друк PDF
Головна статті
Поради як користуватись пилососом
Потужність пилососа
Типи фільтрів в пилососа
Всі сторінки

Про пилосось!

 

Побутові пилососи призначені для збору сміття на невеликих площах: у квартирах, невеликих офісах, шкільних класах або аудиторіях, невеликих кафе, спортивних залах, робочих кабінетах і пр. Безперервної роботи повинно бути не більше 30-40 хвилин на день. Якщо час роботи даного прибирального інструмента буде збільшено, то він досить швидко вичерпає свій ресурс і вийде з ладу.

 

Потужність побутових пилососів не перевищує 2000 Вт. При цьому, швидкість обертання турбіни може бути від 18 до 22000 об / хв. Побутові пилососи невеликого розміру, компактні і ергономічні, тому займають місця мало. Ємність бункера з фільтром побутового пилососа, як правило, 3-5 літрів.

 

При дотриманні необхідних умов експлуатації, термін служби може складати від 3 до 5 років, але дуже багато чого залежить від фірми-виробника і специфіки його використання. Безумовно, існує велика різниця в прибиранні звичайної побутової пилу або, припустимо, цементного пилу, будівельного сміття або дерев'яної або металевої тирси.

 

Основні виходи з ладу в роботі пилососів:

Неполадки в роботі двигуна (електродвигуна) пилососа. Основні ознаки - не включається пилосос, або, при роботі чути специфічний шум або навіть свист. Можливий дим при роботі. Електромотор пилососа може виходити з ладу з різних причин.
Перевантаження турбіни - досить частий випадок. Відомо, що електромотор при тривалій і безперервній роботі перегрівається. При перегріві, природно змінюються властивості матеріалів, з яких складається пилососна турбіна, в результаті чого мотор виходить з робочого стану. Перевантаження турбіни може виникати і у випадку, якщо переповнений мішок (Пилозбірник) пилососа, забитий основний фільтр або в шланг пилососа потрапили сторонні предмети, що заважають нормальному всмоктуванню. Рекомендується, як можна частіше очищати мішок і фільтр від пилу і бруду.


Попадання вологи в мотор (двигун) пилососа. Зрозуміло, волога негативно позначається на електромоторі пилососа. Турбіна виконана з металів. Зазвичай не передбачений захист цих металів (або сплавів) від корозії. Іржа і окисли можуть в дуже швидко пошкодити турбіну. Крім того, при підвищеній вологості, на лопатях турбіни утворюються дрібні і навіть великі частинки пилу. З часом, ці частинки скупчуються в такому, кількості, що ускладнює роботу турбіни, адже швидкість обертання лопатей може досягати 24000 оборотів в хвилину. При такій швидкості, навіть зайві міліграми можуть призвести до дисбалансу в роботі.

Вихід з ладу вимикача в основному трапляється через використання неякісних матеріалів пилососа, з яких він зроблений.

Вимикач пилососа постійно піддається механічній дії, в результаті чого, основна контактна група зношується. Виникають дрібні замикання, що призводять до іскріння, в наслідок чого контакти підгорають, що в свою чергу веде до непрацездатності вимикача в цілому. Також вимикач може перестати працювати від спроб або зниження напруги в електромережі, роботи у вологому середовищі, перегріву або просто від механічного пошкодження. Слід зазначити, що якщо вийшов з ладу вимикач, слідом за ним виходить з ладу і мотор. Тому слід вжити необхідних заходів з ремонту вимикача, щоб цього не допустити.

Скачки (перепади) напруги в електромережі - це ні для кого не секрет, це звичайне явище в нашому житті. Скачки напруги можуть бути, як у побутових умовах, так і в професійних і промислових. Під час роботи пилососа, іноді досить включити фен або пральну машину, щоб у мережі стався досить сильний скачок напруги. Часто, такого скачка цілком вистачає для того, щоб двигун згорів повністю. Іноді, під час скачка напруги обмотка електромотора пилососних турбіни підгорає частково, і пилосос може продовжувати роботу, і ви не помітите жодних змін в роботі пилососа. Але, якщо скачки напруги будуть продовжуватися, то й підгоріння буде продовжуватися. У кінцевому підсумку турбіна все одно згорить.

Брак напруги в мережі - це трапляється, коли електромережу буває перевантажений і пилососних моторі просто може не вистачати пускового струму.

Або, його вистачить, але пилосос все одно працює в режимі «Електроголодання». Це викличе нестандартні умови роботи пилососа. У таких умовах пилососна турбіна довго не проживе і незабаром буде не виконувати своїх функцій. Режим зниженої напруги так само згубний для пилососа, як і постійні скачки в електромережі.

 Контакти

+38 (0342) 750-777

+38 (067) 195-91-25

Графік роботи

Магазин (вул.Галицька 47)

Пн-Пт     9.00 - 18.00

Субота    9.00 - 15.00

Неділя  -  вихідний

 

Сервісний центр (вул.Нова 19а)

Пн-Пт     9.00 - 18.00

Субота, Неділя - вихідні