РЕМОНТ

ЗАПЧАСТИНИ

joomla templates
e-mail Друк PDF
Головна статті
Поради як користуватись холодильником
Як правильно розморожувати морозильну камеру холодильника?
Чи необхідно встановлювати холодильник на підлозі суворо вертикально?
Чи потрібні періодичні ручні розморожування холодильника з системою
Як правильно підключити холодильник до мережі?
Чому холодильник не можна відразу включати в мережу безпосередньо після відключення?
Чому нагріваються зовнішні стінки холодильника?
Чому нагрівається
Чому нагрівається ущільнювальна гума дверей морозильної камери?
Всі сторінки

Друг холодильник

Коли розморожувати холодильник?

 

Всі сучасні холодильники мають автоматичне відтаювання в холодильній камері (система No Frost). Відповідно, говорити про разморожування можна тільки стосовно морозильної камері, і то, лише у тому випадку, якщо вона не обладнана системою "No Frost".

 

Метою процесу розморожування є видалення сніжної "шуби" з поверхні випарника морозильної камери. А швидкість її утворення сильно залежить від умов експлуатації холодильника. Чим частіше відкриваються двері морозильного відділення у процесі експлуатації, і, чим вище вологість повітря в приміщенні, де стоїть холодильник, тим швидше йде процес утворення "шуби". Навпаки, якщо в морозилку заглядають виключно рідко, то й інею утворюється дуже мало. Тому в кожному конкретному випадку проміжки між черговими розморожування будуть різні.

 

 Відповідно, єдиним розумним критерієм, що визначає момент розморожування, можна вважати кількість інею, що утворився на випарнику морозильної камери. Слід зауважити, що негативного впливу на деталі холодильника сніжна шуба не надає. Вона лише, володіючи порівняно низьку теплопровідність, декілька погіршує режим заморожування продуктів, перешкоджаючи теплообміну між ними і випарником. Також, існує небезпека пошкодити деталі холодильника і сам випарник при спробах витягти, заблоковані "шубою", продукти.

Тому, можна сказати, що розморожувати морозильне відділення слід тоді, коли сніговий покрив випарника починає завдавати Вам хоч найменші незручності, наприклад, заважає діставати продукти або висувати ящики.

Візьміть до уваги і той факт, що чим більше накопичилося снігу в морозилці, тим більше буде води в результаті розмороження, і тим більші клопоти вона доставить.Контакти

+38 (0342) 750-777

+38 (067) 195-91-25

Графік роботи

Магазин (вул.Галицька 47)

Пн-Пт     9.00 - 18.00

Субота    9.00 - 15.00

Неділя  -  вихідний

 

Сервісний центр (вул.Нова 19а)

Пн-Пт     9.00 - 18.00

Субота, Неділя - вихідні